58 719 60 25 Facebook Linkedin Instagram
WIĘCEJ O NAS

Doświadczony coach, trener, konsultant i doradca

Dr Anna Hildebrandt-Mrozek

Jestem doświadczonym coachem, trenerem i doradcą w obszarze dobrostanu, budowania poczucia własnej wartości, odkrywania pozytywnego potencjału osobistego, rozwijania inteligencji emocjonalnej. Naukowcem i praktykiem bazującym na dorobku psychologii pozytywnej, edukacji pozytywnej i ekonomii, z ponad 20-letnim doświadczeniem doradztwa w sferze edukacji i biznesu. Jestem doktorem nauk ekonomicznych o specjalności: ekonomika rynku pracy, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego i Szkoły Trenerów Biznesu w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Ukończyłam Podyplomowe Studia Europejskie (1998) na Odense University (Dania) oraz studia językowe (1996) na Uniwersitá per Stranieri w Perugii (Włochy). W 2019 r. ukończyłam Psychologię Pozytywną na podyplomowych studiach Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. W 2020 r. zdobyłam międzynarodową certyfikację Chief Happiness Officera.

Jestem członkiem European Network for Positive Psychology i International Positive Education Network.

Specjalizacja

Moją specjalizacją trenerską jest obszar rozwijania potencjału osobistego na bazie psychologii pozytywnej, budowania poczucia własnej wartości, zarządzania emocjami i życia w zgodzie ze sobą. Moją domeną jest wzmacnianie dobrostanu we współczesnym świecie, na bazie talentów i mocnych stron charakteru oraz profilaktyka stresu i wypalenia zawodowego. Dobre życie w dzisiejszym świecie niestałości, niepewności i szybkości to najważniejsza sprawa.

Dbanie o zasoby osobiste staje się kluczowe dla przetrwania. A postrzeganie pracy, zawodu przez pryzmat realizowania swoich talentów i pasji to podejście gwarantujące zdrowe i szczęśliwe życie.

chat icon

Konsultant