System treningowy STRUCTOGRAM - klucz do poznania siebie

17/02/2022 to 18/02/2022
Gdańsk
Cena: 
1300,00 zł/os

Szanowni Państwo

Niniejszą ofertę szkolenia dedykujemy Kadrze Kierowniczej oraz Pracownikom utrzymującym stały kontakt z klientami indywidualnymi i instytucjonalnymi.

 

Zakres usług

Metoda Structogram na świecie funkcjonuje już od ponad 40 lat. Największe firmy odkryły jej potencjał i przeszkoliły na całym świecie swoją kadrę, która dzięki wiedzy o 3 kolorach mózgu została lepiej przyporządkowana do zadań w firmie oraz skuteczniej trafia do klientów.

 

Korzyści dla uczestników

Wiedza o mózgu pozwala przestać wychodzić z własnej skóry, frustrować czy męczyć się z pewnymi ludźmi. Dzięki niej Uczestnicy zaczną wreszcie lepiej rozumieć siebie i codziennie pielęgnować dobry swój obraz. Biznesowe i prywatne zachowania innych staną się dla Nich bardziej zrozumiałe, dzięki czemu zyskają ogromną przewagę w komunikacji z klientami, pracownikami, partnerem oraz rodziną.

Szczególnymi zaletami Structogramu” są: jego prostota, łatwość zastosowania, zapamiętywania, wizualizacja wyników, a przede wszystkim jest to łatwa i bezpośrednia metoda przekazywania umiejętności.

 

Jakie korzyści będą mieli Uczestnicy szkolenia?

  • podkreślą własną wiarygodność,
  • zbudują zaufanie dzięki swoim mocnym stronom,
  • zoptymalizują swoje rezultaty i wykorzystają swój naturalny potencjał w pracy
    z innymi,
  • zbudują w sposób naturalny, zgodny ze swoją biostrukturą, pozycję lidera wśród pracowników swojego zespołu.

 

Etapy szkolenia to: 

STRUCTOGRAM 1 – Klucz do poznania siebie – to 1-dniowy trening, którego celem jest określenie własnej biostruktury mózgu. Jest on podstawą wszystkich kolejnych szkoleń i bez jego ukończenia nie jest możliwe przystąpienie do następnych szkoleń i przejścia do dalszego etapu rozwoju. 

STRUCTOGRAM 2 – Klucz do poznania drugiego człowieka – to 1-dniowe szkolenie, którego celem jest nauczenie się rozpoznawania biostruktur innych osób oraz umiejscawianie ich na Triomapie. 

STRUCTOGRAM 3 – Klucz do poznania klienta – to 2-dniowe szkolenie, którego celem jest nauczenie się wykorzystania Triogramu, czyli umiejętności rozpoznawania biostruktury innych osób w procesie sprzedaży. 

STRUCTOGRAM 4 – Klucz do przywództwa i budowania zespołu – to 2-dniowe szkolenie, którego celem jest nauczenie się wykorzystania własnej biostruktury i Triogramu w procesie budowania pozycji lidera i zespołu.

Serdecznie zapraszamy!