Jak zadbać o dobrostan w dobie pandemii? Dobre praktyki do wykorzystania w biurze i w domu

23/03/2022 to 24/03/2022
Warszawa
Cena: 
1490,00 zł/os.

Dobrostan człowieka stanowi w dzisiejszych czasach potężny zasób. Kondycja psychiczna będąca jednym z aspektów dobrostanu jest dziś nadszarpnięta przez pandemię  i nieoczekiwane zmiany. Lęk, z którym żyjemy na co dzień negatywnie wpływa na nasz dobrostan, ale możemy świadomie odbudowywać swoje zasoby poprzez interwencje pozytywne, tak osobiste, jak w miejscu pracy.

Dobrostan człowieka stanowi w dzisiejszych czasach potężny zasób. Kondycja psychiczna będąca jednym z aspektów dobrostanu jest dziś nadszarpnięta przez pandemię i nieoczekiwane zmiany. Lęk, z którym żyjemy na co dzień negatywnie wpływa na nasz dobrostan, ale możemy świadomie odbudowywać swoje zasoby poprzez interwencje pozytywne, tak osobiste, jak w miejscu pracy.

Cel szkolenia

Podniesienie kompetencji doradców klienta oraz doradców zawodowych w zakresie codziennej pracy z trudnym klientem.

Szkolenie ma pokazać jak wzmocnić zaangażowanie klienta i budowanie jego otwartości na wdrażanie zmian. Przyjrzymy się, co powoduje lub hamuje działania oraz  jak i kiedy generowana jest pozytywna energia i zaangażowanie. Pokażemy jak wspierać skuteczną zmianę u klienta.