Zakończenie 4-miesięcznego cyklu szkoleniowego dla Szpitala Copernicus

Pragniemy poinformować, że w styczniu 2016 roku zakończyliśmy szkolić kadrę pielęgniarską Szpitala Copernicus w Gdańsku i na Zaspie. Chcielibyśmy podziękować wszystkim 70-ciu uczestnikom (uczestniczkom) za wytrwałość, zaangażowanie i miło jak i intensywnie spędzony czas na szkoleniach. Trenerom również serdecznie dziękujemy za podołanie tematu i wkład włożony w cały projekt.

Chcieliśmy również pochwalić się pięknymi podziękowaniami od naszych dwóch trenerek, które również miały przyjemność szkolić Szpital Copernicus. Serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę.

"Witamy serdecznie!
W związku z zakończeniem szkoleń dla pielęgniarek Szpitala COPERNICUS pragniemy całemu zespołowi Państwa firmy podziękować za bardzo profesjonalną współpracę. Od lat współpracujemy jako trenerki z różnymi firmami i instytucjami i wiemy, że tak profesjonalną i miłą obsługę całego procesu szkoleniowego spotyka się rzadko. Organizacja szkolenia była na najwyższym poziomie- począwszy od harmonogramu, sprzętu i materiałów szkoleniowych po stałą obecność na szkoleniach przedstawiciela firmy. Tak rzetelna organizacja szkoleń pozwoliła nam trenerkom jak również uczestniczkom skupić się tylko na procesie szkoleniowym.
Szczególne podziękowania kierujemy do Karoliny, której profesjonalna pomoc kierowana do nas i uczestniczek wpłynęła na niepowtarzalną atmosferę tych szkoleń.
Praca dla Państwa była przyjemnością.
Pozdrawiamy
Sylwia Bilewicz i Beata Stawicka"

Dziękujemy!!! :-)